kadeřnice - pánská

Pracovní místo ( kadeřnice - pánská ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Žatec, Obránců míru 244
pánské kadeřnictví
vyučení v oboru nebo praxe výhodou
vhodné i pro absolventy
mzda + prémie
kontakt: tel.: 604836487, email: teramusatseznam.cz
Volné místo kadeřnice - pánská pro lokalitu Louny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

KADEŘNICE Min. 2 roky praxe, znalost RJ základy. Kontakt: předem telefonicky: 353 399 999, 731 107 038 od 10.00 - 18.00 hod. Pracovní doba: 10.00 - 19.00 hod. Volné místo kadeřnice pro lokalitu Karlovy Vary.
Salon Alla, s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno dnes

KADEŘNICE KADEŘNICE Kontakt: pí Jitka Jaškinová, e-mail: hbclinic@email.cz Požadujeme: - dobré a příjemné vystupování, - chuť pracovat, - znalost Ruského jazyka, částečně AJ, - pokud možno nekuřák. Místo výkonu práce: Mlýnské nábřeží 5, Karlovy ...
Bc. Jitka Jaškinová Karlovy Vary, Inzerováno dnes

KADEŘNÍK / KADEŘNICE KADEŘNÍK / KADEŘNICE Hlásit se: Kristýna Bílková tel.: 775 220 790 Po-PÁ od 9.00-19.00h Volné místo kadeřník / kadeřnice pro lokalitu Most.
Kristýna Bílková Most, Inzerováno před 6 dny