MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení (máme zájem výhradně o dlouhodobou spolupráci); poloviční úvazek (20 hod. týdně); nástup listopad 2017
- Náplň práce: spolupráce při zpracování mzdové a personální agendy zaměstnanců; příprava zpráv a výkazů (včetně ročních rekonciliací); příprava podkladů pro vedení společnosti (reporty, rekapitulace, atd...); komunikace se státními institucemi; spolupráce v účetním oddělením a ostatními členy týmu
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou/VOŠ s ekonomickým zaměřením; minimálně dvouletá praxe v oblasti vedení mzdového účetnictví; velmi dobrá znalost mzdové legislativy, zákoníku práce a souvisejících změn; znalost účetních ekonomických programů a produktů MS Office
- Nabízíme: dobré finanční ohodnocení; příjemné a moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu s profesionálním přístupem; kancelářské prostory Auparu; 5 týdnů dovolené; 3 Sick Days; stravenky; notebook, mobilní telefon
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: ivana.slezakova@comgate.cz
Volné místo mzdový/-á účetní pro lokalitu Hradec Králové.