DISPONENT/-KA, ŘIDIČ/-KA, SKLADNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( DISPONENT/-KA, ŘIDIČ/-KA, SKLADNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito, nástup dohodou
- Náplň práce: komunikace s ostatními pobočkami a se zákazníky; kontrola přepravovaných zásilek; plánování svozů a rozvozů zásilek v regionu; práce s interním programem - vytváření a správa zásilek atd.; menší manipulace na skladě se zásilkami - VZV, paletové vozíky; zástup za řidiče
- Požadujeme: min. vyučení; znalost práce na PC - Microsoft Office, internet; znalost NJ či AJ výhodou; komunikační a organizační schopnosti; samostatnost, zodpovědnost; řidičský průkaz sk. B, ideálně i C (nebo ochota dodělat); oprávnění na VZV - nebo necháme udělat u nás; chuť učit se novým věcem; výhodou zkušenosti z oboru
- Nabízíme: rodinnou atmosféru malé pobočky; zajímavé finanční ohodnocení; 5 týdnů dovolené; stravenky; osobní rozvoj; zaučíme, naučíme
- V případě zájmu kontaktujte: Pospíšilová Lucie, tel.: 495 511 124 (volat Po - Pá 9 - 16 hod.), e-mail: lucie.pospisilova@emons.cz
Volné místo disponent/-ka, řidič/-ka, skladník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.