INSPEKTOR/-KA KVALITY POSKYTOVÁNÍ SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY

Pracovní místo ( INSPEKTOR/-KA KVALITY POSKYTOVÁNÍ SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ OCHRANY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- Pracovní poměr na dobu určitou do ukončení rodičovské dovolené, nástup od 16. 10. 2017
- Platové zařazení: 11. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění
- Náplň práce: samostatné zajišťování inspekcí sociálně právní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

INSPEKTOR/KA KVALITY Místo výkonu práce: Jiráskova č.p. 154, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Požadujeme: -zodpovědnost a pečlivost, časovou flexibilitu, ochota cestovat -manuální zručnost a dobrý zrak Nabízíme 90Kč/hod. až 115kč/hod. -různé benefity, ...
Surety jobs s.r.o. Vysoké Mýto, Inzerováno včera

POLICISTA, POLICISTKA Popis pracovní činnosti: vyplývající z policejní činnosti Vzdělání: min. střední s maturitní zkouškou Praxe: ne Dovednosti a schopnosti: - bezúhonnost - způsobilost k právním úkonům - plavec - fyzická zdatnost - osobnostní způsobilost - dobrý ...
Krajské ředitelství policie Libereckého kraje Semily, Inzerováno před 2 dny

Inspektor kvality - 30.000 CZK Máte zkušenosti s oblasti kvality v automotive? Chcete vést školení operátorů v rámci kvality? Testovat výrobky v laboratorních podmínkách? Pro společnost s nejmodernějšími technologiemi hledáme kandidáta na pozici:
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden