BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.

MISTR/ MISTROVÁ TEXTILNÍ VÝROBY

Odeslat

Pracovní náplň
3.10.2017/SOU/SOŠ technického směru, znalost práce na PC, zkušenosti z oblasti textilní výroby výhodou, zkušenosti s vedením podřízených, organizační schopnosti.
Náplň práce: zodpovědnost za plynulý a bezproblémový chod výroby, zodpovědnost za dodržování technologických postupů, organiczace práce podřízených, zpracování pravidelné administrativy, komunikace s ostatními provozy, reporty.
Volné místo mistr/ mistrová textilní výroby pro lokalitu Brumovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MISTR/ MISTROVÁ TEXTILNÍ VÝROBY

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - správa systémů, hardware, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.
Ulice: 410
Město: Brumovice
PSČ: 691 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Blachowicz Anna
Telefon: +420 519 440 651,info@blanar.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.