Ostraha - psovod s vlastním psem

Pracovní místo ( Ostraha - psovod s vlastním psem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Pětidomí č.p. 955/1, Ústí nad Labem.
Požadujeme: záklaní vzdělání nebo vyučení.
Nabízíme: mzdu 74,- Kč/hod., vhodné i pro OZP.
telefonicky si sjednat osobní schůzku.
Volné místo ostraha - psovod s vlastním psem pro lokalitu Ústí nad Labem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Administrativní pracovník/ice - zástupce mistra výroby Místo výkonu práce: Slavětín č.p. 1. Slavětín. Podpora a asistence mistrovi výroby, zástup v případě potřeby, intenzivní komunikace mezi výrobou a centrální logistikou, se sklady a dopravci, zajištění administrativního a provozního zázemí závodu, ...
DCD IDEAL spol. s r.o. Slavětín, Inzerováno před 4 dny

Strážní - vrátní Pouze pro OZP - vymezená chráněná pracovní místa. První kontakt: telefonicky: Gintner Radek, tel.: 777 112 202 od 7 do 16:30 e-mailem: radek.gintner@oko69.cz Náplň práce: - ostraha zemědělského objektu - kontrola vstupů a vjezdů do objektů - ...
OKO 69, s.r.o. Ovčáry, Inzerováno před 5 dny

Obchodně technický zástupce Morava Prodej elektrotechnických výrobků výrobcům jeřábů, zdvihací techniky, automatizace. Spolupráce s koncovými zákazníky, servisy a údržbami. Samostatná práce na bázi "home office". Region Morava. Reporting. Účast na veletrzích. Udržování stávajících ...
TER ČESKÁ s.r.o. Morava, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden