Ostraha - psovod s vlastním psem

Pracovní místo ( Ostraha - psovod s vlastním psem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Pětidomí č.p. 955/1, Ústí nad Labem.
Požadujeme: záklaní vzdělání nebo vyučení.
Nabízíme: mzdu 74,- Kč/hod., vhodné i pro OZP.
telefonicky si sjednat osobní schůzku.
Volné místo ostraha - psovod s vlastním psem pro lokalitu Ústí nad Labem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Ostraha osob a majetku Zaměstnanec bude vykonávat práci na pozici recepční MěÚ Bílina. Tato pozice především zahrnuje: 1) Informační službu pro návštěvy a veřejnost 2) Odemykání a uzamčení hlavních vchodů 3) Provádění kontroly zhasnutí světel po skončení pracovní doby MěÚ ...
DISCRET TS s.r.o. Bílina, Inzerováno před 2 dny

Ostraha - prac. Ústí nad Labem Pracoviště: Sociální péče č.p. 3316/12a, Ústí nad Labem, Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z. Nástup ihned. Informace o pracovním místě: obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího ...
FORCORP GROUP spol. s r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno před 2 dny

ostraha areálu místo výkonu práce: Počerady 61 schopnost práce v noci - DPP zasílejte životopisy na email: veselska@esbas.cz, tel: 474 332 818 (6:30-15:00), osobně na sídle firmy ESB a.s. Tušimice 10 Kadaň Volné místo ostraha areálu pro lokalitu Výškov.
E S B a.s. Výškov, Inzerováno déle jak týden