Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zedník

Pracovní místo ( Zedník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ústí nad Labem- Ústecký kraj.
Požadujeme: vyučení, zkušenosti v oboru,ŘP skup. B výhodou.
Nabízíme: mzdu 80 - 120,-Kč/hod., nástup ihned.
Žvotopis zasílejte na e-mail: hromadkoattommisever.cz
Volné místo zedník pro lokalitu Ústí nad Labem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Operátor výroby Ústí nad Labem Chcete domů chodit s čistou hlavou? Nevadí Vám při práci zvednout pár těžkých břemen? Láká Vás systém pěkných benefitů a tichá výroba mimo automotive? Hledáme právě Vás na pozici operátor výroby!
Grafton Recruitment s.r.o. Ústí nad Labem, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

NC + CNC specialista Kvalitní výroba nevyžaduje stres a ruch. Naopak - kvalitní výroba je tiché a čisté pracovní prostředí. Nejsme automotive, máme pro Vás spoustu lákavých benefitů a právě do svých řad hledáme specialistu NC + CNC strojů :-).
Grafton Recruitment s.r.o. Ústí nad Labem, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Key Account Manager - SW+B2B obchod Máte úspěšnou obchodní praxi v rozvoji nových trhů, oslovování zákazníků (firem výrobních i nevýrobních)? Máte zájem obchodně reprezentovat aplikaci usnadňující mezifiremní spolupráci? Nebojíte se prezentovat výhody sofistikovaného SW řešení ...
Grafton Recruitment s.r.o. Ústí nad Labem, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit