Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
účtování přijatých / vydaných faktur, interní doklady, účtování majetku, odpisů, inventarizace, skladové hospodářství (účtování příjemek / výdejek), správa saldokont, příprava podkladů pro audit,
praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
Nabízíme:
příspěvek na stravování
Volné místo účetní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Pomocná účetní Pracovní náplň: - kontrola, evidence a účtování přijatých faktur - evidence a účtování rozpočtů - administrativní práce Nabízíme: - stravenky, dovolená 5 týdnů, příspěvek na pojištění zodpovědnosti V případě zájmu zasílat životopis na email ...
TECHNIMAT s.r.o. Teplice, Inzerováno včera

Finanční účetní Požadujeme: pokročilá znalost AJ, pasivní znalost NJ, praxe v oboru finančního účetnictví Hlásit se telefonicky v pracovních dnech 9.00-16.00 hod. Volné místo finanční účetní pro lokalitu Dubí.
STEBAL Spedition, s.r.o. Dubí, Inzerováno včera

Asistent/ka / Office manažer/ka KONT.:První kont. emailem:weber@kawe.cz, tel.730 174 246. Minimálně ukončené SŠ ekonomické vzdělání s maturitou, AJ nebo NJ slovem i písmem, zkušenosti na podobné pozici, znalost Ms Office, základní znalost účetnictví, aktivní a samostatné zajištění ...
KAWE manufacture SE Praha, Inzerováno včera