Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
účtování přijatých / vydaných faktur, interní doklady, účtování majetku, odpisů, inventarizace, skladové hospodářství (účtování příjemek / výdejek), správa saldokont, příprava podkladů pro audit,
praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
Nabízíme:
příspěvek na stravování
Volné místo účetní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Finanční analytici Místo výkonu práce : Římská 20, Praha 2 - Vinohrady Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 773 745 172 Kontaktní osoba : pan Sulton Usmanov Upřesňující informace : Požadavky - vyučený, zkušeny, spolehlivý, řidičky Příkaz sk. B Běžné ...
SLT EUROPE s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Účetní Jste účetní se zkušenostmi z oboru? Rozhlížíte se po změně, chcete pracovat v mladém kolektivu a využít své znalosti angličtiny? Právě hledáme kandidáty na pozici ÚČETNÍ pro mezinárodní společnost. Vašimi hlavními úkoly bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

všeobecný/á učetní Požadujeme: SŠ ekonomického směru, 5 let praxe v účetnictví. Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní rodinné společnosti, pracovní poměru na dobu neurčitou, místo výkonu práce v Lovosicích. Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky každý ...
Raeder & Falge s.r.o. Lovosice, Inzerováno včera