ALIMPEX FOOD a.s.

ASISTENT / KA VEDOUCÍHO DOPRAVY

Odeslat

Pracovní náplň
KONT.: V případě zájmu o nabízenou pozici, zašlete nám svůj životopis na e-mail: holcman@alimpex.cz
Pracovní náplň:Evidence cestovních náhrad řidičů, svěřených prostředků. Evidence docházky řidičů. Měsíční a roční statistiky nákladů. Příprava podkladů pro fakturaci. Administrativa spojená s kartami BENZINA. Požadujeme:Samostatnost a zodpovědný přístup k práci. Organizační a komunikační schopnosti. Dobrou uživatelskou znalost MS Excel, MS Word. Chuť učit se nové věci. Nabízíme: Práci na plný pracovní úvazek. Podpora ze strany nadřízeného kolegy
Zaměstnanecké benefity: Stravenky, dovolená navíc, příspěvek na životní pojištění, aj.
Volné místo asistent / ka vedoucího dopravy pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ASISTENT / KA VEDOUCÍHO DOPRAVY

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: ALIMPEX FOOD a.s.
Ulice: Českobrodská 1174
Město: Praha
PSČ: 198 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Holcman
E-mail: Miroslav Holcman

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ALIMPEX FOOD a.s.