pracovníci do výroby (pekař/ka, cukrář/ka)

Pracovní místo ( pracovníci do výroby (pekař/ka, cukrář/ka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o manuální práci při výrobě perníků a sušenek. Vyučení v oboru nebo praxi ve výrobě (potravinářský závod) výhodou. Manuální zručnost a schopnost pracovat v rychlém tempu (práce u pásu). Dobrý zdravotní stav. Požadujeme zaslat životopis.
Osobní přístup při platovém ohodnocení (prémie). 5 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla