REJ s.r.o.

pracovníci do výroby (pekař/ka, cukrář/ka)

Odeslat

Pracovní náplň
Jedná se o manuální práci při výrobě perníků a sušenek. Vyučení v oboru nebo praxi ve výrobě (potravinářský závod) výhodou. Manuální zručnost a schopnost pracovat v rychlém tempu (práce u pásu). Dobrý zdravotní stav. Požadujeme zaslat životopis.
Osobní přístup při platovém ohodnocení (prémie). 5 týdnů dovolené. Jednosměnný provoz. Zaměstnanecké ceny na firemní výrobky.
Volné místo pracovníci do výroby (pekař/ka, cukrář/ka) pro lokalitu Planá nad Lužnicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pracovníci do výroby (pekař/ka, cukrář/ka)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: REJ s.r.o.
Ulice: ČSLA 542
Město: Planá nad Lužnicí
PSČ: 391 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Vyhlídová
E-mail: Lenka Vyhlídová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: REJ s.r.o.