PT servis konzervárna spol. s r.o.

dělník do výroby

Odeslat

Pracovní náplň
dvousměnný, třísměnný provoz v sezónních měsících (červen - září), plat 13000,- 15%osobní ohodnocení, vhodné spíše pro muže - dělník ve výrobě, SOU- vyučen řezník, konzervář výhodou, SOŠ s maturitou výhodou, ochota pracovat, manuální zručnost, loajalita k firmě, stravenky 70Kč
Volné místo dělník do výroby pro lokalitu Tábor.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: dělník do výroby

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PT servis konzervárna spol. s r.o.
Ulice: Purkyňova 1000
Město: Tábor
PSČ: 390 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Žirovnická
E-mail: Martina Žirovnická
Telefon: +420 602 264 870

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PT servis konzervárna spol. s r.o.