Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRACOVNÍK/CE ADMINISTRATIVY A ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE ADMINISTRATIVY A ZÁKAZNICKÉHO SERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: SŠ, znalost německého nebo anglického jazyka (minimálně úroveň B1 podmínkou), další jazykové znalosti výhodou, znalost práce na PC (Excel atd.), odolnost vůči stresu.
Náplň práce: vyřizování emailů, komunikace s dodavateli, administrativa.
Nabízíme: zaškolení produktu pneumatik, možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Svářecí inženýr Chcete pracovat jako svářecí inženýr? Máte certifikáty IWE/EWE? Máte chuť zavádět do výroby nové technologie svařování? Pak hledáme právě Vás!!! Popis pozice:
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno včera

Kreslič / Konstruktér Teprve se začínáte v konstrukci orientovat. Chcete mít už ale povědomí, jak to v takové konstrukční kanceláři chodí a co vás čeká do budoucna.
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno včera

DESIGNER - HYDRAULICS | AUTOMOTIVE Mezinárodní strojírenský koncern rozšiřující své vývojové a konstrukční oddělení hledá pro posílení stávajícího týmu pracovníka na pozici DESIGNER - HYDRAULICS.
Grafton Recruitment s.r.o. Příbram, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit