VRÁTNÝ/Á

Pracovní místo ( VRÁTNÝ/Á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
kontakt na adrese Pracoviště: Novohradská ulice
Jedná se o nepřetržitý provoz - 4 dny práce, 4 dny volno
Ke mzdě zákonné příplatky
Volné místo vrátný/á pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Strážní, vrátní Pozice: strážní, vrátní Vhodné i pro OZP. Náplň práce: - ostraha objektu - kontrola vstupů a vjezdů do objektů - pochůzková činnost - zápisy do evidenčních knih - směnný provoz Požadujeme: - ...
OKO 69, s.r.o. Příbram, Inzerováno před 4 dny

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO Vyhl. č. 50, časová flexibilita, zodpovědnost, samostatnost Zájemci se mohou hlásit okamžitě. Nabízíme: příspěvek na závodní stravování, odměny na konci roku Volné místo údržbář - elektro pro lokalitu Vráto.
SIGNUM spol. s r.o. Vráto, Inzerováno před 4 dny

VRÁTNÝ/Á - OSTRAHA OBJEKTU Směnnost: Všední dny: odpolední směna 15:00 - 23:00 hod., noční směna 23:00 - 07:00 hod. Víkendy a svátky: denní směna: 07:00 - 19:00 hod., noční směna: 19:00 - 7:00 hod. Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, bezúhonnost, komunikativnost, ...
RICHMONT - CZ a.s. Týn nad Vltavou, Inzerováno před 4 dny