UČITEL/-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLCE

Pracovní místo ( UČITEL/-KA V MATEŘSKÉ ŠKOLCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vzdělání min. střední s maturitou - předškolní a mimoškolní pedagogika.
Zam. výhody: stravování - obědy ve školce
Volné místo učitel/-ka v mateřské školce pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

UČITEL/KA ZŠ Místo výkonu práce: Hradčany 1070, Hluboká nad Vltavou Požadované vysokoškolské vzdělání, zkušenosti s výukou Cambridge, výuka pouze v AJ, rodilý mluvčí výhodou Výše platu závisí na kvalifikaci a zkušenostech s výukou Zam. výhody: oběd ...
TOWNSHEND International School, o.p.s. Hluboká nad Vltavou, Inzerováno před 2 dny

VEDOUCÍ UČITEL/KA V MONTESSORI JESLÍCH A ŠKOLCE Náplň práce: pedagogická činnost ve školce - podpora nezávistlosti dětí, příprava prostředí, respekt k jedinečnému vývoji každého dítěte, zavedení montessori metodiky v nové školce a jeslích, vedení menšího týmu učitelů, mentorování kolegů, ...
Ing Zbyněk Ludačka České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

Speciální pedagog Střední škola Euroinstitut, zaměřená na vzdělávání dospělých žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, trvale žijící v domovech sociálních služeb, zde probíhá výuka. Požadujeme: vzdělání v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti ...
Střední škola Euroinstitut v Praze Lidmaň, Inzerováno před 3 dny