PROPLYN CB s.r.o.

PROJEKTANT - ENERGETICKÝ SPECIALISTA

Odeslat

Pracovní náplň
Částečná znalost AUTOCADu, strukturovaný životopis zaslat na uvedený e-mail
Volné místo projektant - energetický specialista pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PROJEKTANT - ENERGETICKÝ SPECIALISTA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PROPLYN CB s.r.o.
Ulice: Vrbenská 2044
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jakub Tošner
E-mail: Ing. Jakub Tošner
Telefon: +420 602 155 002

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PROPLYN CB s.r.o.