PROJEKTANT - ENERGETICKÝ SPECIALISTA

Pracovní místo ( PROJEKTANT - ENERGETICKÝ SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Částečná znalost AUTOCADu, strukturovaný životopis zaslat na uvedený e-mail
Volné místo projektant - energetický specialista pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

SPECIALISTA BOZP A PO | Vysočina Pohybujete se v oblasti bezpečnostního inženýrství? Máte certifikaci o způsobilosti v BOZP a PO? Jste rádi pánem svého času? Tak hledáme právě Vás! Česká společnost a jednička na trhu v oblasti požární ochrany a BOZP hledá do svého týmu zkušeného ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PEKAŘI - SPECIALISTÉ POŽADUJEME: vyuč. + praxe, zdravotní průkaz (resp. možnost jeho získání), časová flexibilita, spolehlivost, směny o sobotách i nedělích MZDA: od 115 Kč/hod. + příplatky NABÍZÍME: příspěvek na stravování, zaměstnanecké výhody (pečivo, penzij. ...
Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s. Klatovy, Inzerováno před 3 dny

Specialista BOZP a PO Česká společnost a jednička na trhu v oblasti požární ochrany a BOZP hledá do svého týmu zkušeného a spolehlivého specialista v oblasti BOZP a PO. Náplň práce: - servis klientům v oblasti PO a BOZP - rozvoj a poradenství v širokém týmu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny