PŘÍPRAVÁŘ MATERIÁLU NA LISOVNĚ PLASTŮ

  • Borovany

Pracovní místo ( PŘÍPRAVÁŘ MATERIÁLU NA LISOVNĚ PLASTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: příprava a doplňování materiálu, inventarizace materiálu, třísměnný provoz
Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání technického směru, praxe v oboru přípraváře materiálu nebo na obdobné pozici velkou výhodou, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědný přístup, fyzická zdatnost, oprávnění k oblsuze VZV, úzká spolupráce s výrobou, ochota pracovat na směny
Zam. výhody: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, 13. plat, měsíční prémie, příplatek za odpolední a noční směnu, sick days
Volné místo přípravář materiálu na lisovně plastů pro lokalitu Borovany.