Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

DISPEČER MKD, DISPONENT

Pracovní místo ( DISPEČER MKD, DISPONENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: České Budějovice
ŘP sk. B, zkušenost v oboru min. 1 rok, samostatnost, odolnost vůči stresu, flexibilita, znalost NJa AJ aktivně.
Min. hrubá mzda 25.000Kč hrubého + odměny po zapracování.
Volné místo dispečer mkd, disponent pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika

Další volná místa

Dispečer/dispečerka tuzemské a mezinárodní kamionové dopravy Vhodné pro absolventy. - AJ případně NJ základní znalost, ŘP výhodou - po zapracování rychlé navýšení mzdy + osobní ohodnocení Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na dopravu do zaměstnání, služební telefon i pro soukromé využití. Kontakt: ...
STUDENOVSKÝ trans s.r.o. Planá nad Lužnicí, Inzerováno před 5 dny

Dispečer obchodního oddělení pro zahraniční klientelu Požadavky: výborná znalost německého jazyka. Bližší informace podá paní Tůmová na č.tel. 602 460 760, e-mail: tumova@czechdoor.cz Volné místo dispečer obchodního oddělení pro zahraniční klientelu pro lokalitu Těšovice.
CZECH DOOR a.s. Těšovice, Inzerováno před 6 dny

DISPEČER MKD Českobudějovická dopravní společnost Reinting Servis, hledá nového zaměstnance na pozici dispečer MKD. Praxe vítána, znalost NJ popřípadě AJ, soběstačnost, spolehlivost, zodpovědnost, týmový duch, schopnost organizování práce řidičům, komunikace se ...
REINTING SERVIS s.r.o. České Budějovice, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit