Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

DISPEČER MKD, DISPONENT

Pracovní místo ( DISPEČER MKD, DISPONENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: České Budějovice
ŘP sk. B, zkušenost v oboru min. 1 rok, samostatnost, odolnost vůči stresu, flexibilita, znalost NJa AJ aktivně.
Min. hrubá mzda 25.000Kč hrubého + odměny po zapracování.
Volné místo dispečer mkd, disponent pro lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika

Další volná místa

Specialista logistiky (okres Benešov) - příležitost pro absolventy Máte zájem o práci v logistice a domluvíte se anglicky? Možná hledámě právě Vás!!! Pro velmi významnou mezinárodní společnost z oblasti FMCG (potraviny) hledáme do týmu kandidáta na pozici ASISTENTA DO LOGISTIKY !!!
Grafton Recruitment s.r.o. Benešov, Plný úvazek, Inzerováno včera

Dispečer/ka dopravy MKD Pozice: dispečer/ka dopravy MKD Náplň práce: plánování a koordinace vozidel, zajištění zakázek, jednání se zákazníky a řidiči Požadavky: znalost AJ, organizační schopnosti, přirozená autorita, praxe v oboru Nástup: ihned Mzda: 22 000,- až 25 000,- ...
Petr Káš s.r.o. Chraštice, Inzerováno včera

OBSLUHA RADIO-DISPEČINKU Přijmeme osobu s ID 1 - 3 stupně na zkrácený úvazek 20 hodin týdně se znalostí základů účetnictví a obsluhu radio dispečinku. Nekuřácké pracoviště. Provoz je na směny. Plat 10 000Kč Volné místo obsluha radio-dispečinku pro lokalitu České ...
TAXI - Budějovice s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit