TruckSped s.r.o.

DISPEČER MKD, DISPONENT

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: České Budějovice
ŘP sk. B, zkušenost v oboru min. 1 rok, samostatnost, odolnost vůči stresu, flexibilita, znalost NJa AJ aktivně.
Min. hrubá mzda 25.000Kč hrubého + odměny po zapracování.
Volné místo dispečer mkd, disponent pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DISPEČER MKD, DISPONENT

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: TruckSped s.r.o.
Město: České Budějovice

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: David Puchinger
E-mail: David Puchinger
Telefon: +420 777 042 619

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TruckSped s.r.o.