Údržbář POUZE OZP

Pracovní místo ( Údržbář POUZE OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně ÚT - PÁ 11:30 - 15:00h

Pouze pro OZP.
Nevhodné pro psychiatricky postižené, vlastní dodávka výhodou, řidičský průkaz nezbytný.
Pracovní úvazek zkrácený - 16 hod. týdně. Nástup dohodou.
Volné místo údržbář pouze ozp pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

technik údržby - elektromechanik Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Nástup ihned nebo dle domluvy. Jste ve fyzické kondici a jste manuálně zručný? Máte zkušenosti s údržbou strojů? Máte elektrotechnické vzdělání a platnou vyhlášku č.50/1978 Sb., § 6? ...
Gatema a. s. Boskovice, Inzerováno včera

Kontrolor kvality Požadujeme: - Vzdělání technického směru SŠ - Praxe na obdobné pozici ve výrobě či údržbě vítána, zkoušky kontrolora výhodou - Orientace v technické dokumentaci - Uživatelskou znalost MS Office - Aktivní osobnost, preciznost, zodpovědnost, ...
ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. Dukovany, Inzerováno před 2 dny

Zámečník montér Společnost ČEZ Energoservis spol s r.o. hledá do svého týmu zaměstnance na pozici Zámečník – montér pro jadernou elektrárnu. Požadujeme: - Minimálně 1 rok praxe v oboru, údržba a servis strojních zařízení, výroba aj. - Vzdělání technického zaměření ...