Intertell spol. s r.o. MISTR/OVÁ  VSTŘIKOLISOVNY

MISTR/OVÁ VSTŘIKOLISOVNY

Odeslat

Pracovní náplň
POŽADUJEME: znalost práce na PC, SŠ vzdělání s maturitou technického směru, zkušenost s vedením lidí, praxe v oboru 3 roky
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, příspěvek na PP, doprava KT - Janovice nad Úhlavou zajištěna
Kontakt: Gaboríková Věra, tel.: 376 375 634, e-mail: gaborikova@intertell.cz
Volné místo mistr/ová vstřikolisovny pro lokalitu Janovice nad Úhlavou.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MISTR/OVÁ VSTŘIKOLISOVNY

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Intertell spol. s r.o.
Ulice: Rozvojová zóna 556
Město: Janovice nad Úhlavou
PSČ: 340 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Věra Gaboríková
E-mail: Věra Gaboríková
Telefon: +420 376 375 634

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Intertell spol. s r.o.