RECEPČNÍ

Pracovní místo ( RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADUJEME: základní znalost NJ ,nepřetržitý provoz (denní, noční)
NABÍZÍME: mzda 18 000 Kč + pohyblivá složka
Kontakt: p. Šátralová, p. Funfálková - tel.: 606 757 738
Volné místo recepční pro lokalitu Klatovy.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

POKOJSKÁ (ZamK) B15 z:19/6/2018 (ZamK) Pracovní doba 07:00-15:30 hod. Úklid hotelových pokojů, společných prostor restaurace a recepce. Možnost zajištění ubytování. Benefit celodenní strava za zvýhodněných podmínek. Kontakt e-mailem viz výše. Volné místo pokojská ...
IEG Safety, a.s Písek, Inzerováno včera

POKOJSKÁ (ZamK) B15 z:19/6/2018 (ZamK) Pracovní doba od 07:00-15:30 hod. Úklid hotelových pokojů, společných prostor restaurace a recepce. Možnost zajištění ubytování. Benefit - celodenní strava za zvýhodněných podmínek. Kontakt e-mailem viz výše. Volné místo ...
IEG Agency s.r.o. Písek, Inzerováno včera

Recepční Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, základní znalost anglického nebo německého jazyka, znalost recepčního systému výhodou. Zaměstnanecké výhody: benefity a odměny, možnost ubytování apod. Bližší informace poskytne paní ...
KUFI INT, s.r.o. Vacov, Inzerováno včera