UNIQA pojišťovna, a.s. Odborní pojišťovací poradci

Odborní pojišťovací poradci

Odeslat

Pracovní náplň
Odborné poradenství v oblasti pojištění osob, majetku, podnikatelů a autopojištění, časově flexibilní pracovní doba, zajímavé motivační bonusy
Požadujeme znalost práce na PC, čistý TR, řidičský průkaz B.
Práce je vhodnější pro uchazeče, kteří mají obchodní praxi a vystudovali tyto obory - ekonomie, ekonomika a management, podnikání, obchod, služby, peněžnictví, bankovnictví, cestovní ruch, pedagogika (učitelství), kultura, sociologie, psychologie, politologie, politická a kulturní geografie, administrativa, účetnictví, veřejná správa…..
První kontakt emailem nebo telefonicky.
Volné místo odborní pojišťovací poradci pro lokalitu Česká Lípa.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborní pojišťovací poradci

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: UNIQA pojišťovna, a.s.
Ulice: Jindřicha z Lipé 113
Město: Česká Lípa
PSČ: 470 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Hartman
E-mail: Ing. Pavel Hartman
Telefon: +420 734 513 867

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNIQA pojišťovna, a.s.