MUDr. Ladislav Hodeček

Recepční v ordinaci lékaře

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, všeobecný rozhled, příjemné vystupování, organizační schopnosti, zkušenosti ve zdravotnictví vítány.
Nástup je možný dle domluvy.
Možnost platového růstu po zapracování.
Místo výkonu práce: B. Egermanna 231, Nový Bor
Volné místo recepční v ordinaci lékaře pro lokalitu Nový Bor.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Recepční v ordinaci lékaře

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: MUDr. Ladislav Hodeček
Ulice: B. Egermanna 231
Město: Nový Bor
PSČ: 473 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Ladislav Hodeček
E-mail: MUDr. Ladislav Hodeček
Telefon: +420 602 764 396

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MUDr. Ladislav Hodeček