Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Recepční v ordinaci lékaře

Pracovní místo ( Recepční v ordinaci lékaře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, všeobecný rozhled, příjemné vystupování, organizační schopnosti, zkušenosti ve zdravotnictví vítány.
Nástup je možný dle domluvy.
Možnost platového růstu po zapracování.
Místo výkonu práce: B. Egermanna 231, Nový Bor
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

operátorka/operátor místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1190 410 02 Lovosice 2. Co bude Vaším úkolem? - kontrolovat správnost, kvalitu a čistotu textilu, obuvi a módních doplňků - rozbalit či zabalit zboží podle stanovených postupů - odbavovat kontejnerové zásilky ...
FIEGE s.r.o. Lovosice, Inzerováno včera

Recepční Požadavky: komunikativnost, příjemný vzhled vystupování, ochota, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost, praxe obsluhy registrační pokladny vítána, výpis z RT. Náplň práce: obsluha pokladního a rezervačního systému v kavárně V případě ...
Affetto Café s. r. o. Teplice, Inzerováno včera

Recepční Nástup možný IHNED Krátký/dlouhý týden, ranní směny. Požadujeme: aktivní znalost němčiny, část. AJ, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování V případě zájmu zasílat CV na e-mail Volné místo recepční pro lokalitu Bílina.
WAMB v.o.s. Bílina, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit