Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Učitel/ka v MŠ

Pracovní místo ( Učitel/ka v MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Véska 64, Dolany u Olomouce.
Požadujeme: Kvalifikaci pro učitelství v mateřské škole dle zákona o pedag. pracovnících. Pracovní doba od 8:00 do 12:00 hod.
První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky.
Volné místo učitel/ka v mš pro lokalitu Dolany.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel předškolní výchovy- vychovatel v jeslovém zařízení Hledáme kolegyni do zařízení jesliček ve Frýdlantu nad Ostravicí. Požadujeme vzdělání pro předškolní zařízení, zdravotní vzdělání či kurz chůvy s profesní zkouškou. Práce možná i na dohodu Volné místo učitel předškolní výchovy- vychovatel v jeslovém ...
Mrňousek Havířov s.r.o. Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno včera

UČITEL/KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE A16 z:18/7/2018 Mateřská škola a Základní škola Horní Bludovice, příjme od 27. 8. 2018 dvě učitelky/učitele Mateřské školy - 1 na plný a 1 na poloviční úvazek. Jedná se o třídu o 14 dětech. Požadujeme: - splnění odborné kvalifikace pro učitelství ...
Základní škola a Mateřská škola Horní Bludovice, příspěvková organizace Žermanice, Inzerováno včera

UČITEL/KA V MATEŘSKÉ ŠKOLE S VYUČOVACÍM JAZYKEM ANGLICKÝM A11 z:26/4/2018 a:18/7/2018 Pracovní poměr na dobu určitou, s možností následného prodloužení na dobu neurčitou. Práce vhodná i pro absolventy. Dobrá znalost anglického jazyka nutností - úroveň C1. Výuka dětí probíhá v anglickém jazyce. Nabízíme ...
GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s. r. o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit