Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Vychovatel/ka

Pracovní místo ( Vychovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Ústavní č.p. 97/9, Svatý Kopeček, Olomouc.
Plat 21.000 - 27.000 Kč, dle praxe.
Hledáme uchazeče na pracovní pozici vychovatel v Olomouci - Sv. Kopeček. Požadujeme odpovídající odbornou kvalifikaci podle zákona č. 563/2004 (zejména speciální pedagogika nebo vychovatelství). Náplň práce ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

VYCHOVATEL/-KA KO: Mgr. Naděžda Vondroušová, tel. 556 305 136, 777 933 206, e-mail: detskydomov.budisov@c-box.cz Podmínkou je vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, §16 odst. 2, trestní bezúhonnost a psychická způsobilost. Pracovní ...
Dětský domov a Školní jídelna, Budišov nad Budišovkou, ČSA 718, příspěvková organizace Budišov nad Budišovkou, Inzerováno před 2 dny

Vychovatel/ka Požadujeme vzdělání podle §16 Zákona č. 563/2004 Sb.o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Úvazek 0,5. Výše mzdy dle Nařízení vlády č 567/2006 Sb. Volné místo vychovatel/ka pro lokalitu Vidče.
Základní škola Vidče, okres Vsetín Vidče, Inzerováno před 7 dny

Vychovatel/ka v zařízení pro výkon ústavní výchovy Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti. Uvedená doba zaměstnání se může měnit. Pracovní doba 40hod./ týdně, přímá práce s dětmi 27 hod./týdně, (Po-Pá cca 13,00 - 21,00hod.; So,Ne 9,00 - 21,00hod.) Nástup ...
Dětský domov a Školní jídelna, Přerov, Sušilova 25 Přerov, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit