Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Příprava stavby (rozpočtář/ka)

Pracovní místo ( Příprava stavby (rozpočtář/ka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Dolní novosadská č.p. 433/91, Olomouc.
Nástup možný po dohodě. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok - možnost prodloužení.
Mzda 20.000 - 30.000 Kč + prémie. Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod.
Požadujeme:
- vzdělání v oblasti stavebnictví
- praxe v oblasti stavebnictví
- orientace v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance

Další volná místa

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ MONTÁŽE Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky? Pokud Vás láká působení ve významné strojírenské společnosti, neváhejte a přihlaste se na pozici: "VEDOUCÍ ODDĚLENÍ MONTÁŽE"
Grafton Recruitment s.r.o. Frýdek-Místek, Plný úvazek, Inzerováno včera

SUPERVIZOŘI = Technická podpora pro výrobu Firma STÍN KOVO s.r.o. hledá schopného člověka, který umí vzít za správný konec, nebojí se pracovat, umí to s lidmi a ví, jak dosáhnout těch nejlepších výsledků! Požadujeme: * orientaci v technické dokumentaci a firemních systémech * důslednou ...
STÍN KOVO s.r.o. Vsetín, Inzerováno před 3 dny

*GENERÁLNÍ ŘEDITELÉ Osobní kontakt po telefonické nebo emailové domluvě paní Vaňková tel. 608 608 108, email irena.vankova@danaflex-group.com. Požadavky: Plynulá ruština na úrovni rodilého mluvčího. Angličtina na komunikativní úrovni. Zkušenosti s finanční analýzou, ...
DGPack s.r.o. Prostějov, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit