Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

seřizovač

Pracovní místo ( seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
- seřizování a opravy lisů, robotů
- vedení menší skupiny lidí (týmu), 3-směnný provoz
Požadujeme:
- praxi na obdobné pozici
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
- trestní bezúhonnost
- manuální zrušnost, dobrý zrak
NabízímeModerní pracovní prostředí, motivující finanční ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

SEŘIZOVAČ požadujeme: vyučení a praxe ve strojním oboru nabízíme:stabilní zaměstnání na trvalý pracovní poměr, profesní růst, odměňování podle odvedené práce, sociální jistoty, dotované stravování Volné místo seřizovač pro lokalitu Týn nad Vltavou.
Mikrona holding s.r.o. Týn nad Vltavou, Inzerováno včera

SEŘIZOVAČ V SEKTORU ROBOTŮ POŽADUJEME : Vzdělání - střední odborné - technické Praxe ve výrobě - 2 roky Základní znalost práce na PC NÁPLŇ PRÁCE: Seřizování výrobních strojů dle technických postupů Řízení průběhu prací ve svém sektoru Kontrola dodržování pracovních ...
s. n. o. p. cz a.s. Písek, Inzerováno včera

Seřizovač/ka lisů a obráběcích strojů Pozice:Seřizovač/ka lisů a obráběcích strojů OC Požadavky:Požadujeme výuční list, práce v dvousměnném provozu, manuální zručnost, zoodpovědnost, seřizování hydraulických lisů Zaměstnanecké výhody:třináctý plat, příspěvek na stravování, Měsíční ...
BOVA Březnice spol. s r.o. Březnice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit