Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace

UČITEL/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme od 1. 12. 2017 učitele 1. - 2. stupně na celý úvazek, který zvládne odučit uvedené odborné předměty:
1. varianta úvazku AJ, HV, TV
2. varianta úvazku AJ, FY, úvazek doplněn VV a PČ
3. varianta úvazku MA 6, PŘ 5, VL 5, HV, TV
Podmínkou učitele HV není hra na nástroj.
Hledáme do týmu učitele s přirozenou autoritou, který dokáže získat žáky pro daný předmět vhodně zvolenými metodami a formami práce.
Pracovní poměr je na dobu určitou, pak možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou.
Plat dle počtu odpracovaných let.
Zaměstnanecké výhody: levné stravování ve ŠJ s příspěvkem zaměstnavatele, odměny, osobní příplatek, 40 dní dovolené, 12 dní studijního volna za školní rok, možnost dalšího vzdělávání.
Osobní schůzka bude domluvena telefonicky nebo emailem po odeslání životopisu na uvedený email.
Pro další informace volejte denně mezi 10.00 až 14.00 hod.
Volné místo učitel/ka pro lokalitu Stráž nad Nisou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: UČITEL/KA

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace
Ulice: Majerova 138
Město: Stráž nad Nisou
PSČ: 463 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Sabina Jonášová Čižiková
E-mail: Mgr. Sabina Jonášová Čižiková
Telefon: +420 482 731 428,731 177 625

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace