TAJEMNÍK MAGISTRÁTU MĚSTA LIBEREC

  • Liberec

Pracovní místo ( TAJEMNÍK MAGISTRÁTU MĚSTA LIBEREC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Platové zařazení: do platové třídy 13. Pracovní poměr: na dobu neurčitou založený jmenováním do funkce se zkušební dobou 6 měsíců. Nástup na pozici vedoucího úřadu (tajemníka) je možný ihned, případně dle vzájemné dohody.
Předpoklady pro výkon funkce: vedoucím úřadu se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky (případně i cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk, splňuje předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem (lustračním zákonem - netýká se uchazečů narozených po 1. 12. 1971) a má nejméně tříletou praxi, která musí být splněna v průběhu 8 let bezprostředně předcházejících jmenování do funkce: a) jako vedoucí zaměstnanec nebo b) při výkonu správních činností v pracovním poměru k územnímu samosprávnému celku nebo při výkonu státní správy v pracovním nebo služebním poměru ke státu nebo c) ve funkci člena zastupitelstva územního samosprávného celku dlouhodobě uvolněného pro výkon této funkce.
Kvalifikační požadavky a stanovené předpoklady pro výkon funkce: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu; perfektní orientace v zákonných normách platných pro veřejnou správu (zejména zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, zákon č. 312/2002 Sb., o úřednících, zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, zákon č. 500/2004 Sb., správní řád); velmi dobré organizační, komunikační a řídící schopnosti, koncepční uvažování, vysoká pečlivost a důslednost, flexibilita, aktivní přístup k řešení problémů; uživatelská znalost práce na PC