Administrativní pracovnice

Pracovní místo ( Administrativní pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní pozice: Administrativní pracovnice

Způsob prvního kontaktu: e-mailem.
Kontaktní osoba: p. Motyčková, e- mail: kwm.praceatseznam.cz
Volné místo administrativní pracovnice pro lokalitu Deblín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

VEDOUCÍ FAKTURACE A ADMINISTRATIVY Náplň práce: řízení fakturace a administravy a s tím spojené činnosti Požadavky: práce s PC, zodpovědnost, schopnost řízení kolektivu. Volné místo vedoucí fakturace a administrativy pro lokalitu Protivín.
POLANSKÝCH, s.r.o. Protivín, Inzerováno před 2 dny

Pracovník živočišné výroby ŘP skup. B; Náplň práce: práce a manipulace se zvířaty, jednoduché opravy, práce na dojírně, práce při ošetřování a hygieně mléka, práce s křovinořezem Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc Volné místo pracovník živočišné výroby pro ...
CIZ - AGRO, a.s. Cizkrajov, Inzerováno před 2 dny

pracovník v dřevařském provozu DOMLUVIT SI TELEFONICKY SCHŮZKU !!! fyzická zdatnost; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba 7,00 - 15,30 hod.,14,00 - 22,30 hod.; Volné místo pracovník v dřevařském provozu pro lokalitu Jindřichův Hradec.
ANTIK & STIL CZ s.r.o. Jindřichův Hradec, Inzerováno před 2 dny