Administrativní pracovnice

Pracovní místo ( Administrativní pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní pozice: Administrativní pracovnice

Způsob prvního kontaktu: e-mailem.
Kontaktní osoba: p. Motyčková, e- mail: kwm.praceatseznam.cz
Volné místo administrativní pracovnice pro lokalitu Deblín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

PRACOVNÍK/ICE VE VÝROBĚ PLETENIN Nástup ihned. Úkolová mzda - 18000 - 24000 Kč Požadujeme:PRAXE PODMÍNKOU!, VYUČENÍ V OBORU PODMÍNKOU - znalost textilní výroby podmínkou Zam. benefity: příspěvek na dopravu, stravování, jednosměnný provoz, 13. a 14.plat, dovolená 20 dní + dodatková ...
FN spol. s r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

všeobecná sestra POŽADAVKY: vzdělání SŠ/VŠ - všeobecná sestra, registrace a praxe výhodou Možnost pracovního poměru i na DPP Pravidelné odměny dle dosažených výkonů KONTAKT: Hejduková Dana Mgr., tel.: 602366130, e-mail: hejdukova@volynskalecebna.cz Volné místo ...
Nemocnice Volyně s.r.o. Volyně, Inzerováno včera

fyzioterapeut POŽADAVKY: vzdělání vyšší odborné nebo VŠ- obor fyzioterapeut, registrace - výhodou Možnost umístění absolventů škol Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení Mzda: od 25.000,- Kč je pouze orintační, bude předmětem jednání. ...