UniCall Communication Group s.r.o.

Telefonní operátor/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: základní znalost práce na PC, komunikativnost, spolehlivost, pracovitost, časová flexibilita. (Jobmatch)
Náplň: komunikace se zákazníky (telefon, email)
Mzda: 85,- Kč/hod. (bude upřesněno při osobním pohovoru), pracovní doba: 8:30 - 17:00 hod., 11:30 - 20:00 hod. Možný také zkrácený úvazek. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
V případě zájmu zašlete životopis na email: ilona.daskova@unicall.cz nebo kontaktujte zaměstnavatele telefonicky: 770 101 766.
Volné místo telefonní operátor/ka pro lokalitu Jihlava.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Telefonní operátor/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa a organizace, Služby zákazníkům
Pozici nabízí: UniCall Communication Group s.r.o.
Ulice: Srázná 4837
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ilona Ďásková
E-mail: Ilona Ďásková
Telefon: +420 770 101 766

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UniCall Communication Group s.r.o.