SBS - NEPRON, s.r.o.

Mzdová účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání
- dobrá znalost mzdové a personální problematiky a související legislativy
- praxe na obdobné pozici
- znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook apod.)
- výpis z TR
- organizační a komunikační schopnosti
- příjemné vystupování
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita

Náplň práce:
- komplexní zpracování mezd
- vedení mzdové a personální agendy
- zpracování podkladů - DPN, MD/RD, exekuce
- přihlašování a odhlašování zaměstnanců na ZP a OSSZ
- komunikace s orgány státní správy
- zpracování ročního zúčtování daní
- Vystavování ELDP
- nábory zaměstnanců
- zpracování pracovních smluv a dalších pracovněprávních dokumentů
- denní komunikace se zaměstnanci

Zaměstnanecké výhody
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- příspěvek na penzijní připojištění
- zvýhodněné mobilní taridy
- stravenkové karty
- občerstvení na pracovišti - ovoce, voda, káva, čaj
- znalost AJ nebo NJ na úrovni B1
- mzda bude dohodnuta individuálně dle znalostí a zkušeností
Volné místo mzdová účetní pro lokalitu Kaznějov.

Požadavky
Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Ekonomika - mzdové účetnictví, Ekonomika - personalista

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mzdová účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: SBS - NEPRON, s.r.o.
Ulice: Drahotínská 411
Město: Kaznějov
PSČ: 331 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Barbora Vlčková
E-mail: Barbora Vlčková
Telefon: +420 373 300 420

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SBS - NEPRON, s.r.o.