Ready 1 s.r.o.

Montážní dělníci montující mechanická zařízení

Odeslat

Pracovní náplň
Agenturní zprostředkování - 3D-Lasertec s.r.o.
Montážní dělníci montující mechanická zařízení, pracovitost, samostatnost, fyzická zdatnost.
Telefonický kontakt po 14 hod.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montážní dělníci montující mechanická zařízení

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Ready 1 s.r.o.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Miloslav Kračman
E-mail: Ing. Miloslav Kračman
Telefon: +420 732 155 500

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ready 1 s.r.o.