ÚČETNÍ PRO VEDENÍ PODVOJNÉHO ÚČETNICTVÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ PRO VEDENÍ PODVOJNÉHO ÚČETNICTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme : 5 týdnů dovolené, stravenky;
Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky v době: Po+ St : 7.00 -17.00 hod., Út + Čt: 7:00 - 15:00 hod. a pátek 7:00 - 13:00 hod.
Volné místo účetní pro vedení podvojného účetnictví pro lokalitu Poděbrady.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

mzdový a finanční účetní pro rusky hovořící klientelu Adresa: Vnější č.p. 920/30,Michle,141 00 Praha 41 Kontakt: Pošmura Zbyněk, e-mail: zbynek.posmura@bango.cz - Komunikace na pracovišti probíhá v českém jazyce, pro další práci s klinty je nutná znalost ruského a anglického jazyka. Zaměstnavatel ...
BANGO s.r.o. Praha, Inzerováno včera

vedoucí oddělení prodeje místo výkonu práce: Štefánikova 203/23, Praha 5 Kontaktovat e-mailem:Mustafina@emischool.com Administrativní vedení klíčových klientů, odpovědnost za chod specifického oddělení, příprava a kontrola požadovaných dokumentů včetně překladu ...
E.Mi - International s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

Finanční analytici Místo výkonu práce : Římská 20, Praha 2 - Vinohrady Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 773 745 172 Kontaktní osoba : pan Sulton Usmanov Upřesňující informace : Požadavky - vyučený, zkušeny, spolehlivý, řidičky Příkaz sk. B Běžné ...
SLT EUROPE s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny