Oldřich Přikryl

účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Praxe nutná, znalost účetnictví.
Volné místo účetní pro lokalitu Boskovice.

Požadavky
Ekonomika - znalost účetnictví

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Oldřich Přikryl
Ulice: Sukova 2163
Město: Boskovice
PSČ: 680 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jolana Přikrylová
E-mail: Jolana Přikrylová
Telefon: +420 603 179 033

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Oldřich Přikryl