Závozník - popelář

Pracovní místo ( Závozník - popelář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce Americká č.p. 1515
347 01 Tachov
výsyp popelnic od rodinných domů, pracovní doba od 6:00-14:30h
Prémie, stravenky, dárkové poukazy, 13 plat
Volné místo závozník - popelář pro lokalitu Tachov.

Další volná místa

Závozníci Místo výkonu práce: Mlýn č.p. 195 294 73 Brodce nad Jizerou Prvotní kontakt: emailem: ondrej.pohan@gmail.com Zaměstnavatel nabízí ubytování, prvotní kontakt pouze emailem, praxe výhodou. Společnost hledá pomocného pracovníka pro řidiče (řidičské ...
J.A. Langer a synové spol. s r.o. Brodce, Inzerováno před 6 dny

Závozníci- pomocná síla v dopravě Místo výkonu práce: Mnichovo Hradiště Prvotní kontakt: tel.: 608 532 518 Požadujeme: Jedná se o pracovní pozici závozník - pomocná síla v dopravě. Požadavkem je dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost. Zaměstnanecké výhody: Vyplácení diet Volné ...
A-DOPRAVA s.r.o. Mnichovo Hradiště, Inzerováno před 7 dny

ZÁVOZNÍK rozvoz piva, fyzická zdatnost, práce v Liberci, hlásit se předem telefonicky na tel. 602 455 918 p. Romof nebo tel. 608 021 182 p. Beneš nebo e-mailem: autodoprava@penzionlukas.cz Volné místo závozník pro lokalitu Liberec.
Ladislav Romof Liberec, Inzerováno déle jak týden