FCC Česká republika, s.r.o.

Závozník - popelář

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce Americká č.p. 1515
347 01 Tachov
výsyp popelnic od rodinných domů, pracovní doba od 6:00-14:30h
Prémie, stravenky, dárkové poukazy, 13 plat
Volné místo závozník - popelář pro lokalitu Tachov.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Závozník - popelář

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Pozici nabízí: FCC Česká republika, s.r.o.
Ulice: Americká 1515
Město: Tachov
PSČ: 347 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír ml. Turek
E-mail: Vladimír ml. Turek
Telefon: +420 725 532 631

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FCC Česká republika, s.r.o.