Učitelé předškolního vzdělávání s pedagogickým vzděláním, profesní chůva - akred

Pracovní místo ( Učitelé předškolního vzdělávání s pedagogickým vzděláním, profesní chůva - akred ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Křesťanská dětská skupina, Havlíčkova 40, Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: telefonicky: 739 463 296 (každý všední den do 17 hodin)

Hledáme do dětské skupiny (13 - 18 dětí) osobu s pedagogickým vzděláním nebo kurzem profesní chůvy. Možnost práce na zkrácený úvazek. Práce v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

učitelka mateřské školy místo výkonu práce: U Ladronky č.p. 1006/40, Břevnov, 169 00 Praha 6 kontakt: Zapletalová Jindra, e-mail: director@befresh.cz kvalifikovaný pedagog, v případě cizince nutná zkoušeka z českého jazyka na učitelské úrovni, plynně anglicky slovem i ...
Mateřská škola b fresh s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

Učitel/učitelka v mateřské škole Soukromá mateřská škola přijme do svého týmu novou posilu na pozici učitele / učitelky mateřské školy. Požadujeme: velký zájem pracovat s dětmi od 4 do 6 let, kreativní přístup, flexibilitu, příjemné vystupování, orientaci v Microsoft Office ...
Mateřská škola a Základní škola Duhový svět, s.r.o. Kladno, Inzerováno před 3 dny

Učitel / učitelka ČJ Požadujeme: splnění kvalifikačních předpokladů podle zákona 563/2004 Sb., zaslání CV a motivačního dopisu. Platové podmínky jsou dle praxe. Volné místo učitel / učitelka čj pro lokalitu Stochov.
Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187 Stochov, Inzerováno před 3 dny