Kittfort Praha s.r.o.

Údržba strojů a zařízení

Odeslat

Pracovní náplň
- pracovní doba po-pá 7:00-15:30
Požadujeme: trestní bezúhonnost, praxe výhodou,
Nabízíme: stravenky
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Volné místo údržba strojů a zařízení pro lokalitu Neratovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Údržba strojů a zařízení

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Kittfort Praha s.r.o.
Ulice: 1
Město: Neratovice
PSČ: 277 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Rubášová
E-mail: Lenka Rubášová
Telefon: +420 315 687 592

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kittfort Praha s.r.o.