Údržba strojů a zařízení

Pracovní místo ( Údržba strojů a zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- pracovní doba po-pá 7:00-15:30
Požadujeme: trestní bezúhonnost, praxe výhodou,
Nabízíme: stravenky
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Volné místo údržba strojů a zařízení pro lokalitu Neratovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

MISTR/OVÁ PEKAŘ/KA MISTR/OVÁ PEKAŘ/KA - místo výkonu: Hořovice. Upřesňující informace: práce o víkendech (nepravidelně).Požadavky: potravinářský průkaz, dobrý zdravotní stav, praxe na vedoucí pozici výhodou, praxe v oboru pekař výhodou, flexibilita, chuť pracovat a ...
PAC Hořovice s.r.o. Hořovice, Inzerováno dnes

SKLADOVÍ MANIPULANTI SKLADOVÍ MANIPULANTI - Místo výkonu práce: Hořovice. Požadavky: uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk. B a oprávnění VZV, flexibilitu, kreativnost, pozitivní myšlení, spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, fyzická zdatnost. Upřesňující ...
CYMEDICA, spol. s r.o. Hořovice, Inzerováno dnes

DĚLNÍCI VE VÝROBĚ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Bubovice. Upřesňující informace: pracovní doba od Po-Pá 6:00-14:30hod. Náplň práce: přípravné práce k výrobě polypropylenových výrobků. Požadavky: Manuální zručnost podmínkou. Kontakt: e-mailem, telefonicky ...
EKOCIS spol. s r.o. Bubovice, Inzerováno dnes