UNIQA pojišťovna, a.s. manažer/ka obchodní skupiny

manažer/ka obchodní skupiny

Odeslat

Pracovní náplň
Manažerské schopnosti, praktické zkušenosti se zakládáním a vedením obchodních skupin v pojišťovnictví, obchodní zkušenosti.Odborné poradenství v oblasti pojištění osob, majetku, podnikatelů a autopojištění, časově flexibilní pracovní doba, zajímavé motivační bonusy, pož.: znal. práce na PC, čistý RT, řidičský průkaz B. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefoniky domluvit osobní schůzku.
Volné místo manažer/ka obchodní skupiny pro lokalitu Litoměřice.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: manažer/ka obchodní skupiny

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: UNIQA pojišťovna, a.s.
Ulice: Dlouhá 198
Město: Litoměřice
PSČ: 412 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Hartman
E-mail: Ing. Pavel Hartman
Telefon: +420 734 513 867

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNIQA pojišťovna, a.s.