technik- vedoucí údržby

  • Terezín

Pracovní místo ( technik- vedoucí údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- odpovědnost za dané úseky technologie po stránce elektro, měření a regulace
- organizace a řízení oprav a údržby elektro, měření a regulace, držení pracovní pohotovosti
- řízení malé pracovní skupiny specialistů údržby
- práce s technickou dokumentací a udržování její aktuálnosti
- vedení evidence elektrozařízení, údržby a revizí
- provádění analýz poruch a navrhování technických opatření
- účast při provádění zkoušek a revizí, přebírání el. zařízení do údržby
- plánování nákupu náhradních dílů pro elektrozařízení, vytváření podkladů pro investiční akce, navrhování technických řešení
Požadujeme:
- vyučení v oboru elektro/SŠ elektro
- vyhlášku 50/78 Sb §6
- svářečský průkaz výhodou
- znalost práce na počítači
- komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost a ochotu učit se nové věci Praxe v oboru výhodou, Angličtina- výhodou
Nabízíme: stravenky v hodnotě 80 ,- Kč, mobilní telefon, výuka angličtiny zdarma
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem
Volné místo technik- vedoucí údržby pro lokalitu Terezín.