Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Asistent/ka ředitele

Pracovní místo ( Asistent/ka ředitele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, znalost práce na PC (MS Office-Excel, Word), praxe v administrativě výhodou, znalost AJ nebo NJ výhodou, samostatnost, organizační schopnosti, příjemné vystupování a spolehlivost
Popis práce: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií Zkušenost v prací technickým ředitelem minimálně 5 let. Znalost ruštiny na úrovni rodilého mluvčího. Možnost hodně častých pracovních cest do Ruska. vyšší vzdělaní v oblasti IT plus vyšší vydělaní v oblasti řízení podniku Volné místo řídící ...
ALT-Verze s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Lékař/ka Místo výkonu práce: Masarykova nemocnice Rakovník Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, dovolenou. Kontakt: Sekretariát ředitele 313525270, e-mail: sekretariat@nemorako.cz nebo osobně Volné místo lékař/ka pro lokalitu Rakovník.
Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o. Rakovník, Inzerováno před 2 dny

Asistenti ředitele - referenti Hledáme zodpovědnou, spolehlivou, se zájmem na zkvalitnění a zefektivnění práce. Požadujeme samostatnost, práce na PC, zejména Excel a Word, příp. Autocad, Řidičský průkaz sk. B výhodou. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na plný úvazek v mladém ...
RUDOLF lešení, s.r.o. Fryšták, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit