Aeromotory s.r.o.

Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení

Odeslat

Pracovní náplň
z:3.10.2017
Společnost Aeromotory s.r.o. hledá mechanika - strojaře
Náplň práce:
- provádění odborných montáží a demontáží leteckých motorů
- čistění dílů související s charakterem činností
Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru (letectví, strojní nebo elektro)
- praxe v oboru letectví výhodou
- čtení z výkresové dokumentace
- spolehlivost, pečlivost a flexibilita
- angličtina, němčina výhodou
Nabízíme:
- práci v kolektivu
- mzda 30 000 Kč
- práce v čistém prostředí
- nástup možný po domluvě nebo ihned
Pokud Váš životopis bude odpovídat uvedené pracovní pozici, budete pozvání k osobnímu pohovoru ředitelem firmy.
Prosím uchazeče o zaslání životopisu na e-mail: gabriela.chalupova@gams.cz
Do předmětu emailu prosím uvádějte název pracovní pozice: letecký mechanik.
Volné místo mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení pro lokalitu Mošnov.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Pozici nabízí: Aeromotory s.r.o.
Ulice: 321
Město: Mošnov
PSČ: 742 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Gabriela Chalupová
E-mail: Gabriela Chalupová
Telefon: +420 608 845 666

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Aeromotory s.r.o.