YU HAN International Trade Co.Ltd. s.r.o.

Ředitel

Odeslat

Pracovní náplň
Ředitel - vzdělání vysokoškolské jakékoliv. Podmínka je znalost čínského jazyka. Pracoviště v sídle firmy. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba pružná. Nástup 27.11.2017. Mzda 20.000,-- Kč hrubého. Kontakt: Ing. Čížková Ivana 602 342 600.
Volné místo ředitel pro lokalitu Český Krumlov.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ředitel

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: YU HAN International Trade Co.Ltd. s.r.o.
Ulice: Nad Nemocnicí 430
Město: Český Krumlov
PSČ: 381 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ivana Čížková
Telefon: +420 602 342 600

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: YU HAN International Trade Co.Ltd. s.r.o.