Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pokojská

Pracovní místo ( Pokojská ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POKOJSKÁ
Požadavky:Časová flexibilita
Příjemné vystupování
Fyzická zdatnost
Pečlivost, spolehlivost, pracovitost, svědomitost
Náplň práce: Úklid hotelových pokojů (vysavání, utírání prachu, výměna povlečení a ručníků, doplňování hygienických potřeb, atd.)
Úklid hotelových prostor- (chodby, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

POKOJSKÝ/Á - brigáda Jedná se o dohodu o provedení práce, na pracovní době se lze dohodnout. Místo výkonu práce: Košická 471/2 a Poštovní 280 Nástup možný ihned. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 9.00 hod. do 15.00 hod. Volné místo pokojský/á - brigáda pro ...
UBYTOVNA Košická s.r.o. Liberec, Inzerováno před 3 dny

POKOJSKÝ/Á Jedná se o ranní směnu od 7:30/8:00 do 16:00/16:30. Úklid pokojů, koupelen. Potřeba fyzická zdatnost. Hledáme brigádníky na víkendy a několik dní v týdnu nebo pokojské na HPP na krátký/dlouhý týden. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, mzdový ...
Devils cleaning s.r.o. Liberec, Inzerováno před 3 dny

POKOJSKÁ/Ý-UKLÍZEČ/KA krátký/dlouhý týden, zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit předem telefonicky Volné místo pokojská/ý-uklízeč/ka pro lokalitu Liberec.
JEŠTĚD, spol. s r.o. Liberec, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit