Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pokojská

Pracovní místo ( Pokojská ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POKOJSKÁ
Požadavky:Časová flexibilita
Příjemné vystupování
Fyzická zdatnost
Pečlivost, spolehlivost, pracovitost, svědomitost
Náplň práce: Úklid hotelových pokojů (vysavání, utírání prachu, výměna povlečení a ručníků, doplňování hygienických potřeb, atd.)
Úklid hotelových prostor- (chodby, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pokojská POKOJSKÁ Nabízíme: zaměstnanecké stravování, týden dovolené navíc, hrazené další vzdělávání zaměstnavatelem, příplatky za soboty , neděle, svátky, příspěvek na dojíždění Volné místo pokojská pro lokalitu Janské Lázně.
Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik Janské Lázně, Inzerováno včera

POKOJSKÝ/Á Požadujeme: spolehlivost, ochotu pracovat, místem výkonu práce je Liberec, Gutenbergova ul, Hotel Zlatý Lev, pracovní doba zpravidla 8-16h. Životopis zaslat e-mailem. Volné místo pokojský/á pro lokalitu Liberec.
Čistící stroje s.r.o. Liberec, Inzerováno včera

Snídaňová pokojská/ý Požadujeme: spolehlivost, ochotu pracovat. Požadujeme vyučení, není potřeba v oboru. Jedná se o práci i o víkendech, směny jsou na domluvě. První kontakt mailem nebo telefonicky! Volné místo snídaňová pokojská/ý pro lokalitu Doksy.
Miroslava Jančáková Doksy, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit