LG - DINEX spol. s r.o.

Správci objektů

Odeslat

Pracovní náplň
Správce na ubytovně u společnosti LG-DINEX spol. s r.o. Jedná se o jednosměnný provoz s pracovní dobou od 7-15,30 hod. ve dnech pondělí až pátek s pracovní náplní - administrativa spojená s evidencí ubytovaných a úklid ubytovny. Pracoviště se nachází v Jablonci nad Nisou v Maršovicích, Maršovice 194, nástupní hrubá mzda 11 000,- Kč/měsíčně + provize z úhrad za ubytování.
Nástup je možný ihned, nároky na vzdělání nemáme - zaškolíme, požadujeme znalost práce na PC ( Word, e-mail).

Zájemci se mohou hlásit v Prosečské ul. 273 v Jablonci nad Nisou v době od
6,00-14,30 hod., kontaktní osoba p. Langr, tel. 483712140.
Volné místo správci objektů pro lokalitu Jablonec nad Nisou.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - internet a elektronická pošta

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Správci objektů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: LG - DINEX spol. s r.o.
Ulice: Prosečská 273
Město: Jablonec nad Nisou
PSČ: 468 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Langr
Telefon: +420 483 712 140

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LG - DINEX spol. s r.o.