POMOCNÝ PRACOVNÍK V ROSTLINNÉ VÝROBĚ

Pracovní místo ( POMOCNÝ PRACOVNÍK V ROSTLINNÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
kontakt:osobně - Proseč čp.1, pátek od 15.00 do 17.00 hod., e-mailem, telefonicky
Volné místo pomocný pracovník v rostlinné výrobě pro lokalitu Žernov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

HR SPECIALIST, až 30 000 Kč, Hradec Králové Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá vhodné uchazeče na pozici HR SPECIALIST. Co Vás na této pozici čeká?
Grafton Recruitment s.r.o. Hradec Králové, Plný úvazek, Inzerováno včera

HR Generalista Hledáme pečlivou, administrativně zdatnou, samostatnou a komunikativní posilu na HR oddělení. Máte zkušenosti s oblastí vzdělávání v personalistice a hledáte uplatnění dlouhodobého charakteru? Pak máme ideální pozici pro Vás!
Grafton Recruitment s.r.o. Turnov, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Optometrista - Hořice Společnost Optik House s.r.o., je provozovatel obchodní sítě VAŠE OPTIKA s.r.o., která je ryze českou společností. Stabilita a zároveň dynamicky se rozvíjející rodinná společnost nás řadí již 10 let mezi TOP optiky na českém trhu. Naše firma staví ...
Optik House, s.r.o. Hořice, Inzerováno před 2 dny