Autopark Kyjov s.r.o.

karosář

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Václava Bzeneckého 1391/3, 697 01 Kyjov. Nutná znalost oboru vozidel, vyučen bez maturity, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, flexibilita, praxe min. 2 roky. Kontakt na tel. 777 111 171, na mail: autoparkprace@seznam.cz
Volné místo karosář pro lokalitu Kyjov.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: karosář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Autopark Kyjov s.r.o.
Ulice: Václava Bzeneckého 1391
Město: Kyjov
PSČ: 697 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Běhůnek
E-mail: Běhůnek
Telefon: +420 777 111 171

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Autopark Kyjov s.r.o.