Konstruktér kovového dílenské nábytku

  • Opatov

Pracovní místo ( Konstruktér kovového dílenské nábytku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: konstruktérské práce v oblasti vývoje dílenského nábytku se specializací na zpracování plechu, vývoj elektroniky, vyvíjení nových konstrukčních celků v 3D CAD software SOLID EDGE
POŽADAVKY: vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru strojírenství nebo elektroniky, případně praxe v uvedených oborech, počítačová gramotnost, řidičský průkaz sk. B, znalost AJ nebo NJ - výhodou
NABÍZÍME: práce v prostředí s moderními technologiemi, měsíční a roční odměny, podnikové stravování, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, zábavné a sportovní akce
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Volné místo konstruktér kovového dílenské nábytku pro lokalitu Opatov.