KOVOŠROT - MORAVIA CZ a.s.

Dělník na třídící lince

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Malá Štáhle 58
oprávnění na motorový vozík výhodou / není podmínkou /, hlásit se na e - mail : roznak@kovosrot-moravia.cz nebo na tel. č. 727 938 776 / po - pá vždy od 7.00 do 15.00 hodin /, popř. osobně na výše uvedené adrese / po - pá vždy od 7.00 do 15.00 hodin /
Z : 3.10.2017
Volné místo dělník na třídící lince pro lokalitu Malá Štáhle.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělník na třídící lince

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOVOŠROT - MORAVIA CZ a.s.
Ulice: 58
Město: Malá Štáhle
PSČ: 795 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Bronislav Rožňák
E-mail: Ing. Bronislav Rožňák
Telefon: +420 727 938 776

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVOŠROT - MORAVIA CZ a.s.