Strážný

Pracovní místo ( Strážný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Ostraha zařízení stavby

Náplň práce: střežení stavební techniky

Nabízíme:
Plně vybavené zázemí
Služební oblečení
Mzda od 12000,-Kč

Požadujeme:
Čistý trestní rejstřík
Zodpovědnost
Komunikativnost
Volné místo strážný pro lokalitu Pardubice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

PRACOVNÍK OSTRAHY, STRÁŽNÍ Hledáme pracovníky pro střežení areálu v Kostomlatech nad Labem. Jedná se o denní i noční střežení. PO-PÁ od 12:00, o víkendech a svátcích non-stop režim. Plný nebo zkrácený úvazek, pracovní smlouva na dobu neurčitou, náborový příspěvek. Náplní ...
BLESK Servis s.r.o. Kostomlaty nad Labem, Inzerováno před 3 dny

STRÁŽNÝ Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou nebo střední odborné s výučním listem Nástup: po ukončení přijímacího řízení Zájemci se mohou hlásit telefonicky 325 558 212 od 7:00 do 15:30 hod. nebo na e-mail: abartonova@vez.jir.justice.cz. Volné ...
Vězeňská služba České republiky Jiřice, Inzerováno před 3 dny

ČLEN/KA VÝJEZDOVÉ SKUPINY PCO + STRÁŽNÝ/-Á ČLEN/KA VÝJEZDOVÉ SKUPINY PCO + STRÁŽNÝ/-Á - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jedná se o lehkou a nenáročnou práci - Náplň práce: ochrana majetku střežených objektů, kontrolní a pochůzková činnost, zápis do sešitu o stavu objektů v době ...
BERSERK SECURITY s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno před 3 dny