Strážný

Pracovní místo ( Strážný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Ostraha zařízení stavby

Náplň práce: střežení stavební techniky

Nabízíme:
Plně vybavené zázemí
Služební oblečení
Mzda od 12000,-Kč

Požadujeme:
Čistý trestní rejstřík
Zodpovědnost
Komunikativnost
Volné místo strážný pro lokalitu Pardubice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-CE BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-CE - pracoviště Jičín. V případě zájmu volejte od 8.00 - 17.00 hod na tel.: 731127371 p. Jan Brož nebo pište na e-mail: jan.broz@trebi.cz. Požadujeme min. vyučení, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, spolehlivost, ...
TREBI s.r.o. Jičín, Inzerováno před 2 dny

STRÁŽNÍK / STRÁŽNICE MĚSTSKÉ POLICIE V NÁCHODĚ Pracovní poměr na dobu neurčitou, nepřetržitý provoz, noční provoz. Požadavky: státní občanství ČR; bezúhonnost a spolehlivost (§ 4a, § 4b z. č. 553/1991 Sb., v platném znění) ; věk minimálně 21 let ; střední vzdělání s maturitní zkouškou; ...
Město Náchod Náchod, Inzerováno před 2 dny

strážný, vrátný STRÁŽNÝ, VRÁTNÝ Náplň práce: - ostraha průmyslového objektu - kontrola vstupů a vjezdů do objektů - pochůzková činnost - zápisy do evidenčních knih - směnný provoz Požadujeme: - čistý trestní rejstřík - spolehlivost a flexibilitu - certifikát ...
OKO 69, s.r.o. Desná, Inzerováno před 2 dny