PERSONÁLNÍ MANAŽER/KA

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( PERSONÁLNÍ MANAŽER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE
• zodpovědnost za personální procesy včetně mzdové agendy
• identifikace vzdělávacích potřeb a tvorba plánů rozvoje
• analýza a spoluvytváření motivačního systému odměňování, systému hodnocení zaměstnanců a systému firemních benefitů
• nábory nových zaměstnanců
• spolupráce s úřady, institucemi, jednání s odbory

POŽADUJEME
• VŠ nebo SŠ vzdělání
• zkušenosti v oblasti HR
• znalost pracovního práva
• zkušenosti s dotačními projekty vzdělávání
• samostatnost, vynikající komunikační a organizační schopnosti
• schopnost vyjednávat, aktivitu a flexibilitu
• pokročilou znalost práce na PC
• zkušenosti s certifikací organizace dle ISO 9001 a 13485 výhodou
• znalost AJ výhodou

PROČ PRÁVĚ K NÁM?
• nabízíme zajímavou pozici s možností podílet se na vytváření firemních strategií
• možnost dalšího vzdělávání i kariérového růstu
• motivující finanční ohodnocení
• pružná pracovní doba a další benefity
• pracoviště: Nové Město na Moravě
Volné místo personální manažer/ka pro lokalitu Nové Město na Moravě.